Jak již někteří jistě víte, tak cirka na začátku tohoto roku byla napadena moje webová stránka hackerem, kterému se podařilo mojí webovou stránku absolutně odstavit. To že k něčemu takovému došlo byla více méně hlavně moje chyba protože webová stránka nebyla žádným způsobem chráněna před těmito vlivy kterými jsou každý den vystavováni tisíce webů po celém světě. Abych byl upřímný ,tak při prvním rozjezdu mých webových stránek které jsem rozjel v březnu roku 2020 jsem vážně nepředpokládal že by se něco podobného mohlo stát i mne, bezvýznamnému člověku který na svých webových stránkách napíše pár bezvýznamných příspěvků. No, Stalo se!!! …

V tu chvíli moc možností nebylo pokud jsem chtěl s webovými stránkami pokračovat dál.

Buď začít celý web skládat od piky znova nebo si zaplatit někoho kdo tomu rozumí a moje webové stránky odviruje/opraví.
Vzhledem k tomu že jsem v té době řešil koupi nemovitosti a následné stěhování tak nebyl čas a vlastně ani nálada se pouštět do nějakých větších akcí a tak jsem se rozhodl že si na to někoho najmu. Napsal jsem tedy do jedné facebookové skupiny poptávku na odvirování webových stránek přičemž se ozvalo několik lidí s nabídkami které se nedaly akceptovat protože nejsem výdělečná organizace a takové odvirování webových stránek od profesionála jde do desetitisíců korun. I tak se na mne ale usmálo štěstí!
(nebo smůla?) … Na Instagram se mi ozvala osoba která se nabídla tuto práci udělat za 3000,- což bylo i tak nad moje finanční možnosti protože jsem v té době řešil koupi baráku za 6 mil. a do toho jsem měl těhotnou přítelkyni. No nedalo se nic dělat a nakonec jsem na tuto nabídku musel kývnout protože jinak by webová stránka nejela a já bych hosting platil zbytečně. S touto osobou jsme se společně domluvili na podmínkách a odvirování tedy mohlo začít.

Je to sice smutné ale nakonec jsem byl nucen webové stránky dělat sám úplně od začátku nový!!!
Proč? Co se stalo? Tak o tom se dočtete v následujícím článku …

Tak či onak vás všechny srdečně vítám na nově rozjeté webové stránce která mi ubrala dalších XX hodin práce a pevně doufám že podobná situace se opakovat nebude protože si nejsem úplně jistý jestli bych to do třetice po časové stránce dal.

Share:

WWWKENNYSEQCOM

See all author posts

Nejnovější příspěvky

Rubriky

Discord