Všechny Vás srdečně vítám na mé webové stránce.

Něco o mne?
Jmenuji se Miloslav Hlaváček na internetu vystupující jako `Kenny Evolution‘. Spousta z Vás mne bude znát pod přezdívkou WWWKENNYSEQCOM,
kterou používám při tvorbě živých vysílání či videí. Je mi 34 let a narodil jsem se 21.4.1988 v 18:25 v Turnovské nemocnici v okrese Semily v Libereckém kraji.
Nedávno jsme se s přítelkyní (s Míšou) přestěhovali do města Sobotka ležící v Královéhradeckém kraji v okrese Jičín ,kde se nám povedlo koupit nemovitost kterou si nyní přetváříme k obrazu svému s vědomím že hypotéku budou splácet ještě naše pra-pra-pra děti 😂.

Moje rodina?
Míša které je 34 let, narodila se 24.7.1988 v Ostravě v Moraskoslezským kraji mi nedávno porodila syna Lukáška kterému je 1 let a narodil se 23.5.2021 v Jíčíně. Je to naše štěstí které nám roste jako z vody.

Co bych o sobě řekl?
Jsem spolehlivý ( nebo se o to alespoň snažím) , upřímný( i když občas být nechci ), férový puntičkář který po své matce zdědil pěkně prořízlou pusu která si nebere servítky. Nesnáším faleš, přetvářku a nesnáším zbytečně promrhaný čas. Ve správném kolektivu nezkazím žádnou srandu ale když to přeženu s alkoholem tak se ze mne stává agresivní a výbušný provokatér bez strachu který si o sobě myslí že je Bruce Lee který by vypnul i Chucka Norrise 🤣

Kde pracuji?
Pracuji v Mladé Boleslavi ve firmě Škoda auto a.s jako operátor výroby na lakovně už od roku 2010( 12 let ) se skvělým kolektivem který bych až na pár vyjímek opravdu neměnil! Tato pozice mi zajišťuje lehce nadprůměrný plat jehož úkolem je zajistit rodinu a splácen hypotéku.

Pár fotek z dovolených výletů procházek